SUKCES NA KONKURSIE CEA

Świetna wiadomość dotarła do nas z Warszawy. Tam właśnie w dniu  7 kwietnia miał miejsce finał  Ogólnopolskiego Konkursu Muzycznego Centrum Edukacji Artystycznej w Kategorii Zespoły Jazzowe.  Reprezentujący naszą szkołę zespół Up Time Squad zajął I miejsce.  Skład zespołu to : Robert Wypasek – saksofon, Michał Niedbała – fortepian, Mikołaj Sikora – kontrabas, Kevin Mielewczyk – perkusja. Opiekunem artystycznym jest Pan Waldemar Różański.  Sam konkurs  składał się z 2 etapów. Pierwszy to przesłuchania nagrań prezentacji  muzycznych zespołów, drugi to bezpośredni występ przed jury  z udziałem publiczności.   Ogromnie cieszy nasz sukces naszych reprezentantów,  tym bardziej że konkursy muzyczne  CEA to obecnie  jedne z najtrudniejszych i najbardziej prestiżowych. Miło nam również poinformować, że Robert Wypasek  otrzymał także  Wyróżnienie za wysoki poziom wykonawczy.  Wyróżniony został również  nauczyciel  prowadzący zespół Pan Waldemar Różański.

zespół cea zespół cea 1