Tradycją już stało się, że  uczniowie klasy śpiewu solowego pod kierunkiem Pani Alicji Płonki przygotowują program artystyczny na odbywające się dwa razy w roku jubileusze par małżeńskich.  Uroczystości te organizuje Urząd Stanu Cywilnego w Tarnowie. Spotykają się na nich pary jubilatów świętujących 50  lub nawet 60-lecie pożycia małżeńskiego, którym Prezydent wręcza okolicznościowe medale. Podobnie było w ostatnich dniach marca. Podczas wzruszającego spotkania  w Sali Lustrzanej  jubilatom wręczono medale i kwiaty. Muzyczną dedykację stanowiły utwory fortepianowe – walce w wykonaniu Mikołaja Kapały i Jakuba Chrobaka. Wokaliści zaprezentowali  utwory solowe, zaśpiewał  również duet i tercet męski.

Wystąpili uczniowie klasy śpiewu: Dominika Marcinkowska, Joanna Zaucha, Ewa Grabarz, Grzegorz Rubacha, Filip Kubala, Wiktor Patyk. Solistom akompaniowali Aleksandra Tadel i Pan Sławomir Kokosza.

Zdjęcia Paweł Topolski  -  tarnow.pl

TPL_6955 TPL_6948 TPL_6936 TPL_6785 (1)