Występ uczennic OSM I stopnia z TOK

Tarnowska Orkiestra Kameralna zaprosiła do tegorocznego projektu „Młodzi artyści” uczniów tarnowskiej i krakowskiej szkoły muzycznej. W dniu 9 czerwca 2019 w Sali Lustrzanej wystąpiły jako solistki z towarzyszeniem TOK uczennice naszej Sekcji Smyczkowej I stopnia:

Klara Smoła z klasy skrzypiec Pani Alicji Soboń-Wróbel (kl.4)

Judyta Jasiak z klasy skrzypiec Pani Alicji Soboń-Wróbel (kl.4)

Sara Cyz z klasy skrzypiec Pani Magdaleny Szuster (kl.6)

Hanna Serek z klasy altówki Pani Urszuli Pikusy (kl.6)

Dziewczynki zaprezentowały tarnowskiej publiczności utwory baroku i romantyzmu.

Na koniec koncertu liczna grupa uczniów towarzyszyła Tarnowskiej Orkiestrze Kameralnej w wykonaniu Symfonii dziecięcej Józefa Haydna. Wykorzystano instrumenty perkusyjne i ludowe do naśladowania śpiewu ptaków i odgłosów zwierząt.

Występ z profesjonalną orkiestrą z pewnością na długo pozostanie w pamięci młodych wykonawców. Gratulujemy im wszystkim a nauczycielom dziękujemy za dobre przygotowanie solistek!

TPL_6393 TPL_6392 TPL_6379 TPL_6370