2011 - 2021

2011 - Warszawa
Warszawski Konkurs Pianistyczny
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - II nagroda w grupie III

2011 - Bielsko-Biała
I Ogólnopolski Konkurs Organowy i Kompozytorski
Józef Curyłło - klasa mgr Wiesława Kaczora - wyróżnienie

2011 - Kraków
VIII Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem
Jakub Kapała - klasa mgr Rafała Papiernika - III miejsce

2011 - Warszawa
Przesłuchania Ogólnopolskie CEA
Zespół kameralny w składzie: Maryla Zając, Artur Kawa, Weronika Kociołek, Anna Nawrocka - klasa dr Danuty Augustyn - III miejsce

2011 - Olsztyn
V Międzyszkolny Konkurs Organowy
Kamil Dżalak - klasa mgr Elżbiety Maciejowskiej - II miejsce

2011 - Mielec
Podkarpackie Spotkania Instrumentów Dętych Drewnianych
Agnieszka Kozioł - klasa mgr Wojciecha Krawca - wyróżnienie I stopnia

2011 - Gorlice
II Spotkania Gitarowe
Grzegorz Rubacha - klasa mgr Łukasza Chmiela - wyróżnienie

2011 - Gorlice
II Spotkania Gitarowe
Jakub Radłowski - klasa mgr Łukasza Chmiela - wyróżnienie

2011 - Gliwice
Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. L. Różyckiego
Klaudia Moździerz - klasa dr Alicji Płonki - I miejsce oraz nagroda specjalna za interpretację pieśni L. Różyckiego

2011 - Nowy Targ
Konkurs „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Sylwia Nowak - klasa mgr Piotra Skwary - I miejsce

2011 - Nowy Targ
Konkurs „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Jakub Kołpa - klasa mgr Piotra Skwary - wyróżnienie

2011 - Nowy Targ
Konkurs „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Grzegorz Rubacha - klasa mgr Łukasza Chmiela - wyróżnienie

2011 – Nowy Targ
Konkurs „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Jakub Radłowski - klasa mgr Łukasza Chmiela - wyróżnienie

2011 - Kraków
VIII Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem dla Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia
Jakub Kapała - klasa mgr Rafała Papiernika - III miejsce

2011 - Kraków
Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla Uczniów Gimnazjów
Katarzyna Pulit - laureatka

2011 - Skarżysko-Kamienna
IV Międzynarodowy XXIX Konkurs Młodych Pianistów Nad Kamienną
Michał Niedbała - klasa mgr Teresy Wójtowicz - III miejsce

2011 - Bielsko-Biała
I Ogólnopolski Konkurs Organowy i Kompozytorski
Józef Curyłło - klasa mgr Wiesława Kaczora - wyróżnienie w kategorii kompozytorskiej

2011 - Jasło
VI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - I miejsce

2011 - Jasło
VI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - III miejsce

2011 - Jasło
VI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Jakub Rega - klasa mgr Anny Szajer - III miejsce

2011 - Wieliczka
Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Vivaldi 333
Joanna Barwacz - klasa mgr Donaty Wiącek - I wyróżnienie

2011 - Kraków
V Małopolski Konkurs Młodego Awangardzisty
Karolina Wrona - klasa dr Danuty Augustyn - I miejsce (ex aequo)

2011 - Kraków
V Małopolski Konkurs Młodego Awangardzisty
Zuzanna Ogorzelec - klasa dr Danuty Augustyn - I miejsce (ex aequo)

2011 - Dębica
V Wiosenne Spotkania Pianistyczne
Dominika Dąblewska - klasa mgr Teresy Wójtowicz - I miejsce

2011 - Tarnów
XXVII Przegląd Talentów Muzycznych organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące
Zespół Play Fresh w składzie: Paulina Ostrowska, Adam Tadel, Karol Mach, Jan Gąsawski, Janusz Boruch - I miejsce

2011 - Sanok
XVIII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - II miejsce

2011 - Sanok
XVIII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe
Albert Skolmowski - klasa mgr Piotra Pociaska - wyróżnienie

2011 - Skierniewice
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - I miejsce

2011 - Skierniewice
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - II miejsce

2011 - Szafarnia
XIX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. F. Chopina
Robert Maciejowski - klasa naucz. Teresy Jarosz - II nagroda

2011 - Żywiec
II Konkurs Altówkowy
Ewa Więcek - klasa mgr Urszuli Pikusy - I miejsce

2011 - Sanok
Międzynarodowe Spotkania Gitarowe
Jakub Radłowski - klasa mgr Łukasza Chmiela - II miejsce

2011 - Kielce
Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy "Gitara Viva"
Jakub Radłowski - klasa mgr Łukasza Chmiela - I miejsce

2011 - Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal Muzyczny
Martyna Basta - klasa mgr Piotra Pociaska - I miejsce

2011 - Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal Muzyczny
Julia Sypień - klasa mgr Jana Kołodziejczyka - II miejsce

2011 - Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal Muzyczny
Marian Michalski - klasa mgr Anny Szajer - nagroda Gran Prix

2011 - Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal Muzyczny
Kwintet gitarowy w składzie: Julia Żarnowska, Wiktor Molenda, Martyna Basta, Miłosz Potoczny, Paulina Mróz - klasa mgr Piotra Pociaska - I miejsce

2011 - Myślenice
II Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista”
Dominika Dąblewska - klasa mgr Teresy Wójtowicz - I miejsce w gr. I

2011 - Myślenice
II Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista”
Maria Źrebiec - klasa mgr Lidii Skrok - III miejsce w gr. I

2011 - Myślenice
II Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista”
Oliwia Mikina - klasa mgr Katarzyny Kumorek - wyróżnienie w gr. II

2011 - Myślenice
II Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista”
Gabriela Kurczab - klasa mgr Anny Ambrozik - wyróżnienie w gr. II

2011 - Bochnia
III Makroregionalny Konkurs Wiolonczelowy
Monika Poliszak - klasa mgr Moniki Biedy-Kapias - III miejsce

2011 - Tarnów
Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II
Joanna Podgórnik - klasa dr Alicji Płonki - wyróżnienie

2011 - Tarnów
Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II
Katarzyna Poręba - klasa dr Alicji Płonki - wyróżnienie

2011 - Kraków
Małopolski Konkurs Recytatorski
Paweł Trojak - klasa dr Alicji Płonki - I miejsce

2011 - Piotrków Trybunalski
VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego
Robert Maciejowski - klasa prof. dr hab. Mirosława Herbowskiego - I nagroda oraz nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworów Ignacego Jana Paderewskiego

2011 - Kraków
Ogólnopolski Konkurs Czytania Nut Głosem
Marcin Słonina - klasa mgr Agnieszki Stańczyk - wyróżnienie

2011 - Tarnów
I Ogólnopolski Konkurs Organowy Diecezjalnych Studium Organistowskich
Mateusz Marta - klasa mgr Elżbiety Maciejowskiej - wyróżnienie

 

2012 - Żagań
XVII Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. H.Czerny-Stefańskiej
Robert Maciejowski - klasa prof. dr hab. Mirosława Herbowskiego- wyróżnienie

 

2012 - Kraków
IX Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem
Joanna Barwacz - klasa mgr Agnieszki Stańczyk - II miejsce

 

2012 - Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania CEA w Warszawie
Paweł Szkotak - klasa mgr Elżbiety Maciejowskiej - III miejsce

 

2012 -  Kraków
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Magdalena Pulit - OSM IIºkl.3 –uczennica mgr Joanny Wolańskiej - laureatka

 

2012 -  Kraków
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Katarzyna Pulit - OSM IIºkl.3 –uczennica mgr Joanny Wolańskiej - finalistka

 

2012 -  Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania CEA
Ewa Więcek - OSM IIºkl.4 - klasa altówki mgr Urszuli Pikusy – II miejsce
Akompaniująca uczennicy p. mgr O.Drażnycia została wyróżniona za najlepszy akompaniament.

 

2012 -  Kraków
Małopolski Konkurs Biblijny
Aleksandra Kumorek - OSM Iºkl.6a – uczennica ks.Pawła Cyza  - laureatka

 

2012 -  Warszawa
XIII Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski
Jakub Siembab - SM IIºkl.5 – uczeń mgr Rafała Papiernika - wyróżnienie

 

2012 -  Łódź
Ogólnopolski Konkurs Harmoniczny
Marcin Słonina - OSM IIºkl.5 – uczeń mgr Krzysztofa Kani - wyróżnienie

 

2012 -  Nowy Targ
II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Kornel Kowalczyk - OSM IIºkl.2 – uczeń mgr Piotra Skwary – III miejsce

 

2012 -  Nowy Targ
II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej”
Karol Mach - SM IIºkl.5  – uczeń mgr Łukasza Chmiela – I miejsce

 

2012 -  Jasło
VII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Robert Maciejowski - OSM II° kl.1– uczeń prof. dr hab. Mirosława Herbowskiego – II nagroda w gr. II

 

2012 -  Dobczyce
II Ogólnopolski Konkurs    Gitarowy "Młodzi Czarodzieje Gitary"

Sylwia Nowak - OSM I° kl.6b – uczennica mgr Piotra Skwary – wyróżnienie

 

2012 -  Dobczyce
II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Młodzi Czarodzieje Gitary"

Jakub Radłowski - OSM I° kl.4a – uczeń mgr Łukasza Chmiela – III miejsce

 

2012 -  Jaslo
VII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Jakub Rega - SM I° kl.5a  – uczeń mgr Anny Szajer – wyróżnienie

 

2012 -  Krosno
VI Międzynarodowe Spotkania Pianistyczne
Jakub Rega - SM I° kl.5a  – uczeń mgr Anny Szajer – III miejsce (II nie przyznano)

 

2012 -  Jaslo
VII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
Maria Źrebiec - OSM I° kl.2b  – uczennica mgr Lidii Skrok – wyróżnienie

 

2012 -  Krosno
VI Międzynarodowe Spotkania Pianistyczne
Adrianna Siedlik - OSM I° kl.3a  – uczennica mgr Barbary Taraszki – wyróżnienie w grupie I
2012 -  Krosno
VI Międzynarodowe Spotkania Pianistyczne
Maria Źrebiec - OSM I° kl.2b  – uczennica mgr Lidii Skrok – wyróżnienie w grupie I

 

2012 -  Krosno
VI Międzynarodowe Spotkania Pianistyczne
Miłosz Marcinkiewicz- OSM I° kl.3a  – uczeń mgr Anny Szajer – wyróżnienie w grupie I

 

2012 -  Krosno
VI Międzynarodowe Spotkania Pianistyczne
Dominika Dąblewska - OSM I° kl.3a  – uczeń mgr Teresy Wójtowicz– II miejsce w grupie I

 

2012 -  Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania CEA
Tomasz Furman - SM II° kl.3  – uczeń z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki – wyróżnienie
Akompaniament -  Sławomir Kokosza

 

2012 -  Łańcut
Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków
Joanna Barwacz - OSM I° kl.6b  – uczennica z klasy skrzypiec mgr  Magdaleny Szuster– III miejsce
Akompaniament  - mgr Katarzyna Kumorek

 

2012 -  Kraków
Małopolski Konkurs Języka Polskiego
Magdalena Pulit - OSM II° kl.3 – laureatka – I miejsce
2012 – Limanowa
XVI Małopolski Konkurs Młodych Gitarzystów
Jakub Radłowski - OSM Iº kl.4a – uczeń mgr Łukasza Chmiela - I miejsce
2012 – Limanowa
XVI Małopolski Konkurs Młodych Gitarzystów
Konrad Kowal - SM Iº/6 kl.2 – uczeń mgr Łukasza Chmiela - wyróżnienie
2012 – Kielce
II Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy
Joanna Barwacz OSM Iº kl. 6b – uczennica z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster  - II miejsce w grupie III
mgr Katarzyna Kumorek – wyróżnienie za akompaniament
2012 – Kielce
II Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy
Agnieszka Siedlik OSM Iº kl. 6a – uczennica z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster  - II miejsce w grupie III
mgr Katarzyna Kumorek – wyróżnienie za akompaniament
2012 – Mielec
V Polskie Spotkania Kontrabasowe
Artur Łukasik OSM Iº kl. 6a – uczeń z klasy kontrabasu mgr Krzysztofa Krawczyka - II miejsce w kategorii II

 

2012 Krosno
Krośnieński  Festiwal  Klarnetowy
Kaja Wiater - OSM II° - kl. III - uczennica z klasy klarnetu mgr Michała Poniżnika - III miejsce

 

2012 Nowy Targ
VII Przegląd  Instrumentów  Dętych
Piotr Stanowski – kl. 4 SMI/4 - uczeń z klasy fletu mgr Małgorzaty Góreckiej - II miejsce
2012 Tuchów
XV Małopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego
Adrianna Siedlik  -  OSM I° - kl. 3a - uczennica z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki - II  nagroda
2012 Tuchów
XV Małopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego
Dominika Dąblewska  -  OSM I° - kl. 3a - uczennica z klasy fortepianu mgr Teresy Wójtowicz -  III  nagroda ex quo
2012 Kielce
IV Ogólnopolski Konkurs „Gitara Viva”
Martyna Basta -  OSM II kl. 3 – z klasy gitary mgr Piotra Pociaska  -  wyróżnienie
2012 Kielce
IV Ogólnopolski Konkurs „Gitara Viva”
Kwintet Gitarowy mgr Piotra Pociaska  -  w składzie:
Martyna Basta  -  kl. 3 OSM II, Wiktor Molenda  - kl. 2 OSM II, Karol Mach  -  kl. 5 SM II, Kornel Kowalczyk  - kl. 2 OSM II, Adam Tadel  -  kl. 5 OSM II - II miejsce

 

2012 Krynica Zdrój
XXI Małopolski Przegląd Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych  I stopnia
Adrianna Siedlik  -  OSM I kl. 3a – z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki  -  II miejsce – ex quo
2012 Krynica Zdrój
XXI Małopolski Przegląd Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych  I stopnia
Aleksandra Tadel  -  OSM I kl. 3a – z klasy fortepianu mgr Anny Szajer  -  II miejsce  -  ex quo
2012 Chrzanów
Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów- fortepian solo
Miłosz Marcinkiewicz  - OSM I kl. 3a – z klasy fortepianu mgr Anny Szajer  -  wyróżnienie

 

2012 Chrzanów
Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów- fortepian solo
Dominika Dąblewska  - OSM I kl. 3a – z klasy fortepianu mgr Teresa Wójtowicz  -  wyróżnienie
2012 Skarżysko-Kamienna
V Międzynarodowy , XXX Konkurs Młodych Pianistów
Jakub Rega  -  OSM I kl.5a – z klasy fortepianu mgr Anny Szajer  -  III miejsce
2012 Kielce
Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy
Agnieszka Siedlik  -  OSM I kl.6a – z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster  -  II miejsce

 

2012 Kielce
Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy
Joanna Barwacz  - OSM I kl.6b – z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster  -  II miejsce

 

2012 Tarnów
Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „ Pod Szczęśliwą Gwiazdą”
Marian Michalski  - klasa 1 OSM II, z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko  - Grand Prix Festiwalu
2012 Tarnów
Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „ Pod Szczęśliwą Gwiazdą”
Soliści – grupa młodsza:
Agnieszka Siedlik  - kl. 6a OSM I, z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster - I miejsce
Michał Niedbała  - kl. 5 SM I/6, z klasy fortepianu mgr Teresy Wójtowicz - II miejsce
Jakub Rega  -  kl. 5a OSM I,  z klasy fortepianu mgr Anny Szajer - II miejsce
Joanna Barwacz  -  kl. 6b OSM I,  z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster - III miejsce
Sylwia Nowak  -  kl. 6b OSM I,  z klasy gitary mgr Piotra Skwary - III miejsce
2012 Tarnów
Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „ Pod Szczęśliwą Gwiazdą”
Soliści – grupa starsza:
Weronika Rypel   - kl.5  SM II,  z klasy saksofonu mgr Joanny Różańskiej - II miejsce
Piotr Stanowski   -  kl.4  SM I/4,  z klasy fletu mgr Małgorzaty Góreckiej - II miejsce
Patryk Budzik  -  kl.4  OSM II,  z klasy klarnetu mgr Dominika Chrobaka -  III miejsce
Julia Żarnowska   - kl.1  SM II,  z klasy gitary mgr Piotra Pociaska - III miejsce
Anna Nawrocka   -  kl.6  OSM II,  z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Sikory - III miejsce

 

2012 Tarnów
Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „ Pod Szczęśliwą Gwiazdą”
Zespoły– grupa starsza:
Kwartet Smyczkowy „Corda”  w składzie: Karolina Wrona, Zuzanna Ogorzelec, Ewa Wiecek, Patrycja Sobczyk  - prowadzenie dr Danuta Augustyn - I miejsce
Zespół perkusyjny „Przez Zasiedzenie”  -   w składzie:  Bartłomiej Witek, Paweł Swoszowski, Przemysław Kuta  - prowadzenie mgr Tomasz Fiołek - I miejsce
Duet Klarnetowy  - w składzie:  Kaja Wiater, Patryk Budzik - prowadzenie mgr Michał Poniżnik - III miejsce
2012 Tarnów
Festiwal 5th Azoty Tarnów International Jazz Contest
Zespół The Neverhood w składzie:

• Adam Tadel
• Jan Gąsawski
• Miłosz Potoczny
• Bartłomiej Witek
• Przemysław Kuta - zajął drugie miejsce.
2012 Tarnów
Festiwal 5th Azoty Tarnów International Jazz Contest
Zespół  w składzie: 

• Mikołaj Turski
• Artur Łukasik
• Robert Wypasek
• Krzysztof Walkowicz
• Jakub Szymański
• Weronika Nawrocka - otrzymał Honorowe Wyróżnienie Young Musicians.
2012 Tarnów
Festiwal 5th Azoty Tarnów International Jazz Contest
Soliści: 

• Adam Tadel
• Jan Gąsawski
zajęli II miejsce w kategorii solowej w grupie do 19 lat.

 

2012 Łomianki-Izabelin-Warszawa
XII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego „
Michał Niedbała  - z klasy fortepianu mgr Teresy Wójtowicz  - II nagroda
2012 Kraków
V Krakowski Konkurs Młodych Organistów w Krakowie
Paweł Szkotak  -  OSM II° - kl. 3 - uczeń z klasy organów mgr Elżbiety Maciejowskiej i mgr Wiesława Kaczora - &nbspIII miejsce

2012 Kraków
Ogólnopolski Konkurs Czytania Nut Głosem
Marcin Słonina  -  OSM II° - kl. 6 - uczeń mgr Agnieszki Stańczyk - wyróznienie
Jadwiga Korus  -  OSM II° - kl. 6 - uczennica mgr Agnieszki Stańczyk - III miejsce
2012 Kraków
XII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Haliny Czerny-Stefańskiej
Robert Maciejowski  -  OSM II° kl.3– uczeń prof. dr hab. Mirosława Herbowskiego - I-sze miejsce oraz nagroda specjalna im. Haliny Czerny-Stefańskiej za utwory Chopina.
2012 Budapeszt
IV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Chopin + …”
Marian Michalski  -  OSM II° kl.II– uczeń z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczki –III miejsce
2012 Przemyśl
Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
Kornel Uriasz  -  OSM I° kl.4b– uczeń z klasy akordeonu mgr Wiesława Kusiona - wyróżnienie
2013 Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania-Centrum Edukacji Artystycznej
Dominika Cecot  -  OSM I° kl.5b– uczennica z klasy skrzypiec dr Danuty Augustyn – III miejsce
2013 Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania-Centrum Edukacji Artystycznej
Zofia Guzik  -  OSM I° kl.5a– uczennica z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster – II miejsce

2013 Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania-Centrum Edukacji Artystycznej
Jakub Radłowski  -  OSM I° kl.5a– uczeń z klasy gitary mgr Łukasza Chmiela – III miejsce
2013 Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II stopnia
Kwartet smyczkowy CORDA w składzie: Karolina Wrona - I skrzypce , Zuzanna Ogorzelec - II skrzypce , Ewa Więcek – altówka , Patrycja Sobczyk – wiolonczela   -  OSMII° , nauczyciel dr Danuta Augustyn – wyróżnienie
2013 Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania-Centrum Edukacji Artystycznej
Dominika Papiernik  -  OSM I° kl.5b– uczennica z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster – wyróżnienie
2013 Warszawa
Ogólnopolskie Przesłuchania-Centrum Edukacji Artystycznej
Nauczyciele: mgr Magdalena Szuster - wyróżnienie za przygotowanie, dr Danuta Augustyn - wyróżnienie za przygotowanie i mgr Katarzyna Kumorek - wyróżnienie za akompaniament.
2013 Antonin
XII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Chopin dla najmłodszych”
Robert Maciejowski  -  OSM II° kl.2– uczeń prof. dr hab. Mirosława Herbowskiego - wyróżnienie
2013 Jelenia Góra
Międzynarodowy Konkurs Gitarowy „GITAROMANIA
Martyna Basta  -  OSM II° - kl. 4 - uczennica z klasy gitary mgr Piotra Pociask - wyróżnienie

2013 Antonin
XII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Chopin dla najmłodszych”
Marian Michalski   -  OSM II° kl.2– uczeń mgr Jarosława Iwaneczko- wyróżnienie
2013 Kraków
Regionalny Konkurs z Ksztalcenia Słuchu
Michał Niedbała  -  SM I° kl.6/6– uczeń z klasy mgr Elżbiety Kuzemko-Rausz–wyróżnienie
2013 Bielsko-Biała
VII Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy
Marcin Słonina  -  OSM II° kl.6– uczeń z klasy mgr Agnieszki Stańczyk–III miejsce
2013 Olsztyn
VI Ogólnopolski Konkurs Organowy Uczniów Szkół Muzycznych
Paweł Szkotak  -  OSM II° kl.4– uczeń z klasy organów mgr Wiesława Kaczora–III miejsce
2013 Olsztyn
VI Ogólnopolski Konkurs Organowy Uczniów Szkół Muzycznych
Krystian Rąpała  -  SM I° kl.1– uczeń z klasy organów mgr Wiesława Kaczora–IV miejsce
2013 Jasło
VIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz
Robert Maciejowski  -  SM II° kl.2– uczeń z klasy fortepianu dr hab. Mirosława Herbowskiego –I miejsce
2013 Jasło
VIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz
Marian Michalski  -  SM II° kl.2– uczeń z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko –wyróznienie
2013 Rust-Austria
International Guitar Festiwal Rust - Austria, Alirio Diaz Jugendwettbewerb
Martyna Basta  -  SM II° kl.4– uczennica z klasy gitary mgr Piotra Pociaska –I miejsce
2013 Zamość
Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych
Michał Niedbała  -  SM I° kl.6– Duet przygotowały mgr Teresa Wójtowicz i mgr Anna Szajer–II miejsce
2013 Zamość
Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych
Adrian Łazarczyk  -  uczeń SOM – Duet przygotowały mgr Teresa Wójtowicz i mgr Anna Szajer–II miejsce
2013 Słupca
II Festiwal Pianistyczny im. Apolinarego Szeluty
Robert Maciejowski  -  uczeń kl.2 OSM II° z klasy fortepianu dr hab. Mirosława Herbowskiego– zajął I miejsce w grupie III
2013 Dębica
Konkurs Pianistyczny „Od siedmiolatka do nastolatka”
Adrianna Siedlik  -  uczennica kl.4 OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki– otrzymała II nagrodę
2013 Dębica
Konkurs Pianistyczny „Od siedmiolatka do nastolatka”
Maria Źrebiec  -  uczennica kl.3 OSM I° z klasy fortepianu mgr Lidii Skrok– otrzymała I nagrodę
2013 Skarżysko Kamienna
XXI Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną 2013”;
Adrianna Siedlik  -  uczennica kl.4 OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki– otrzymała II nagrodę w grupie I
2013 Skarżysko Kamienna
XXI Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną 2013”;
Jakub Rega  -  uczennica kl.6 OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– otrzymała III nagrodę w grupie II
2013 Gorlice
IV Spotkania Gitarowe ;
Jakub Radłowski  -  uczeń kl.5 OSM I° z klasy gitary mgr Łukasza Chmiela– otrzymał Dyplom w Randze Złotego Medalu ;
2013 Gorlice
IV Spotkania Gitarowe
Konrad Kowal  -  uczeń kl.3 SM I°/6 z klasy gitary mgr Łukasza Chmiela– otrzymał Dyplom w Randze Złotego Medalu
2013 Kosice – Słowacja
Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
Robert Maciejowski  -  uczeń kl.2 OSM II° z klasy fortepianu dr.hab. Mirosława Herbowskiego – zajął I miejsce w kat. III
2013 Stalowa Wola
Konkurs „Malowane Dźwiękiem”
Jan Łukasik  -  uczeń kl.3 OSM I° z klasy perkusji mgr Jana Krawczyka – zajął II miejsce
2013 Stalowa Wola
Konkurs „Malowane Dźwiękiem”
Michał Smajdor  -  uczeń kl.5 OSM I° z klasy perkusji mgr Jana Krawczyka – otrzymał wyróżnienie
2013 Stalowa Wola
Konkurs „Malowane Dźwiękiem”
Michał Świerczek  -  uczeń kl.4 OSM I° z klasy perkusji mgr Sylwestra Malinowskiego – otrzymał wyróżnienie
2013 Tuchów
XVI Małopolski Konkurs Pianistyczny ”
Patryk Pacocha  -  uczeń kl.3b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak- Skóra – otrzymał wyróżnienie
2013 Tuchów
V Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy ”Młody Polski Wiolonczelista” ”
Monika Poliszak  -  uczeń kl.1 SM II° z klasy wiolonczeli mgr Moniki Biedy - Kapias – otrzymał wyróżnienie
2013 Kielce
V Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy „Gitara Viva” ”
Kwintet gitarowy:     Martyna Basta - kl. 4 OSM II° , Julia Żarnowski - kl. 2 SM II° , Wiktor Molenda - kl. 3 OSM II° , Kornel Kowalczyk - kl. 3 OSM II° , Jan Kanty Karpiński - kl. 4 SM II° z klasy mgr Piotra Pociaska – zajął III miejsce
2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich ”
Julia Żarnowska  -  uczeń kl.2 SM II° z klasy gitary mgr Piotra Pociaska – zajęła III miejsce
2013 Kielce
V Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy „Gitara Viva” ”
Jakub Radłowski  -  uczeń kl.5a OSM I° z klasy gitary mgr Łukasza Chmiela – otrzymał wyróżnienie
2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich ”
Michał Niedbała  -  uczeń kl.6 SM I°/6 z klasy fortepianu mgr Teresy Wójtowicz – zajął I miejsce
2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich ”
Wiktor Molenda  -  uczeń kl.3 OSM II° z klasy gitary mgr Piotra Pociaska – zajął II miejsce
2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich ”
Dominika Cecot  -  uczennica kl.5b OSM I° z klasy skrzypiec dr Danuty Augustyn – zajęła II miejsce
2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich ”
Zuzanna Ogorzelec  -  uczennica kl.5 OSM II° z klasy skrzypiec dr Danuty Augustyn – zajęła II miejsce
2013 Biała Cerkiew
Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Muzyczne spotkania” w Pałacu Branickich ”
Karolina Krupa  -  uczennica kl.5 OSM II° z klasy fortepianu mgr Sławomira Kokoszy – zajęła II miejsce
2013 Rzeszów
II Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Duetów Fortepianowych ”
Duet :   -  Michał Niedbała - kl. 6 SM I°/6 , Adrian Łazarczyk - kl. 4 SM I°/4 z klasy fortepianu mgr Teresy Wójtowicz i mgr Anny Szajer - – zajął I miejsce
2013 Myślenice
Podkarpacki Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista””
Maria Źrebiec  -  uczennica kl.3 OSM I° z klasy fortepianu mgr Lidii Skrok – otrzymała wyróżnienie w grupie II
2013 Piotrków Trybunalski
Ogólnopolski Konkurs Klarnetowy”
Duet:    Kaja Wiater - kl. 4 OSM II° , Patryk Budzik - kl. 5 OSM II° z klasy klarnetu mgr Michała Poniżnika – otrzymał wyróżnienie
2013 Szafarnia
XXI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. F.Chopina dla Dzieci i Młodzieży ”
Robert Maciejowski  -  uczeń kl.2 OSM II° z klasy fortepianu dr hab. Mirosława Herbowskiego– otrzymał II nagrodę
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Jakub Rega  -  uczeń kl.6a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– zajął II miejsce (kategoria solistów – grupa młodsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Miłsz Marcinkiewicz  -  uczeń kl.4a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– zajął III miejsce (kategoria solistów – grupa młodsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Jakub Chrobak  -  uczeń kl.1b OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– otrzymał wyróżnienie (kategoria solistów – grupa młodsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Adrianna Siedlik  -  uczennica kl.4a OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki– otrzymała wyróżnienie (kategoria solistów – grupa młodsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Aleksandra Schab  -  uczennica kl.5 OSM II° z klasy fletu mgr Sylwii Błaszczyk– zajęła II miejsce (kategoria solistów – grupa starsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Przemysław Sumyk  -  uczeń kl.5 OSM II° z klasy klarnetu mgr Dominika Chrobaka– zajął II miejsce (kategoria solistów – grupa starsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Patryk Budzik  -  uczeń kl.5 OSM II° z klasy klarnetu mgr Dominika Chrobaka– otrzymał wyróżnienie (kategoria solistów – grupa starsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Kaja Wiater  -  uczennica kl.5 OSM II° z klasy klarnetu mgr Michała Poniżnika– otrzymała wyróżnienie (kategoria solistów – grupa starsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Maksymilian Jasiczek , Gabriel Skrzypek   -  Zespół „Ksylorimba ” mgr Tomasza Fiołka – zajął III miejsce (kategoria zespoły – grupa młodsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Bartłomiej Witek , Paweł Swoszowski , Przemysław Kuta   -  Zespół perkusyjny mgr Tomasza Fiołka „Przez zasiedzenie – Independent” – zajął I miejsce (kategoria zespoły – grupa starsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Jan Gąsawski , Adam Tadel , Bartłomiej Witek , Karol Mach , Miłosz Potoczny , Przemysław Kuta   -  Zespół jazzowy mgr Piotra Pociaska „The Neverhood” – zajął II miejsce (kategoria zespoły – grupa starsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Kaja Wiater , Patryk Budzik   -  Duet klarnetowy , nauczyciel - mgr Michał Poniżnik – zajął III miejsce (kategoria zespoły – grupa starsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Zuzanna Witek – skrzypce , Wiktor Kołodziejczyk – fortepian   -  Duet , nauczyciel - mgr Jan Kołodziejczyk – otrzymał wyróżnienie (kategoria zespoły – grupa starsza)
2013 Tarnów
XXI Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod Szczęśliwą Gwiazdą””
Martyna Basta ,Julia Żarnowska ,Wiktor Molenda ,Kornel Kowalczyk , Jan Kanty Karpiński   -  Kwintet gitarowy , nauczyciel - mgr Piotr Pociask – otrzymał wyróżnienie (kategoria zespoły – grupa starsza)
2013 Łańcut
XIII Ogólnopolski Konkurs „Młodych Pianistów” im. T. Leszetyckiego;
Miłosz Marcinkiewicz  -  uczeń kl.4 OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– zajął I miejsce
2013 Łańcut
XIII Ogólnopolski Konkurs „Młodych Pianistów” im. T. Leszetyckiego;
Aleksandra Tadel  -  uczennica kl.4a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– zajęła III miejsce
2013 Łańcut
XIII Ogólnopolski Konkurs „Młodych Pianistów” im. T. Leszetyckiego;
Jakub Rega  -  uczeń kl.6a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– zajął II miejsce w grupie III
2013 Łańcut
XIII Ogólnopolski Konkurs „Młodych Pianistów” im. T. Leszetyckiego;
Adrianna Siedlik  -  uczennica kl.4a OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki– zajęła I miejsce w grupie I
2013 Kraków
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia „Lutosławski w oczach dzieci” ;
Patryk Pacocha  -  uczeń kl.3b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak - Skóra– otrzymał I nagrodę (ex quo)
2013 Kraków
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia „Lutosławski w oczach dzieci” ;
Maria Źrebiec  -  uczennica kl.3b OSM I° z klasy fortepianu mgr Lidii Skrok– otrzymała I nagrodę (ex quo)
2013 Wieliczka
Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny „Czerwcowe Dźwiękowanie”;
Marian Michalski  -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko– zajął I miejsce Grand Prix i otrzymał Nagrodę Specjalną za wykonanie Etiudy Witolda Lutosławskiego.
2013 Kraków
IV Chopinowski Turniej Pianistyczny im. Haliny i Ludwika Stefańskich;
Marian Michalski  -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko– zajął II miejsce
2013 Siedlce
Międzynarodowy Festiwal Pianistyczny „Chopin i Kompozytorzy Rosyjscy”;
Marian Michalski  -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko– otrzymał wyróżnienie
2013 Kraków
VI Konkurs Pianistyczny im. Ireny Rolanowskiej ;
Marian Michalski  -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko– zajął III miejsce
2013 Rzeszów
Ogólnopolski Konkurs Wokalny ;
Paweł Trojak  -  uczeń kl. IV SM II° z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki , akompaniament – mgr Sławomir Kokosza – otrzymał wyróżnienie
2013 Radovljica-Slovenia
IX International Competition For Young Pianist- Chopin Golden Ring ;
Robert Maciejowski  -  uczeń kl. III OSM II° z klasy fortepianu dr hab. Mirosława Herbowskiego – zajął II miejsce i otrzymał Nagrodę -Srebrny Certyfikat.
2013 Kolbuszowa
VIII Festiwal Młodych Gitarzystów
Jakub Michałek  -  uczeń 1b - SM I°/6 z klasy gitary mgr Lucyny Chwistek-Cisło – otrzymał nagrodę II stopnia
2013 Kolbuszowa
VIII Festiwal Młodych Gitarzystów
Kamil Radziszewski  -  uczeń 1 b -SM I°/6 z klasy gitary mgr Lucyny Chwistek-Cisło – otrzymał nagrodę II stopnia
2013 Tarnów
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Mackmillan Primary School Tournament II”
Aurelia Tomasik  -  uczennica kl.3b OSM I° – zajęła II miejsce (grupa wiekowa III-IV)
2013 Tarnów
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Mackmillan Primary School Tournament II”
Jakub Kołpa  -  uczeń kl.6b OSM I° – zajął IV miejsce (grupa wiekowa V-VI)
2013 Görlitz
XIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
Robert Maciejowski  -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu prof. dr hab. M.Herbowskiego – zajął I miejsce
2013 Görlitz
XIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
Robert Maciejowski  -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu prof. dr hab. M.Herbowskiego – otrzymał Nagrodę Specjalną za najlepszą interpretację utworu klasycznego
2013 Görlitz
XIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
Robert Maciejowski  -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu prof. dr hab. M.Herbowskiego – otrzymał Nagrodę Specjalną za najlepszą interpretację utworu F.Chopina
2014 Tarnów
Mistrzostwa w pływaniu
Grzegorz Rubacha  -  uczeń kl.I OSM II° – zajęła II miejsce w stylu klasycznym
2014 Sanok
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz”
Maria Żrebiec  -  uczennica kl.4b OSM I° z klasy fortepianu mgr Lidii Skrok – otrzymała nagrodę w grupie I „Złotego Wirtuoza”
2014 Sanok
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz”
Aleksandra Tadel  -  uczennica kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Ann Szajer– otrzymała nagrodę za wyróżniające wykonanie utworu K.Serockiego Preludium III z Suity Preludiów
2014 Sanok
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz”
Aleksandra Tadel  -  uczennica kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– otrzymała nagrodę „Złotego Wirtuoza”
2014 Sanok
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz”
Miłosz Marcinkiewicz  -  uczeń kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– otrzymał nagrodę za wyróżniające wykonanie utworu R. Zubka „Sabałowe Bajania”
2014 Sanok
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz”
Miłosz Marcinkiewicz  -  uczeń kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer– otrzymał nagrodę w grupie II „Złotego Wirtuoza”
2014 Kraków
Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2013/2014
Julia Filip  -  uczennica kl.5b OSM I° – została Laureatką
2014 Żagań
XIX Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny-Stefańskiej
Robert Maciejowski  -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu prof. dr hab. M.Herbowskiego – zajął II miejsce
2014 Gdańsk
I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy
Olaf Szymański  -  uczeń kl.V OSM I° z klasy altówki Mgr Urszuli Pikusy – zajął I miejsce w II grupie altówek
2014 Olkusz
I Olkuski Konkurs Perkusyjny „Młody Perkusista”
Szymon Pierzchała   -  uczeń kl.2a OSM I° z klasy perkusji mgr Wiktorii Chrobak-Mielec – otrzymał wyróżnienie
2014 Cieszyn
III Międzynarodowy Cieszyński Konkurs Skrzypcowy
Dominika Cecot   -  uczennica kl.6a OSM I° z klasy skrzypiec dr Danuty Augustyn – zajęła III miejsce w kategorii A
2014 Cieszyn
III Międzynarodowy Cieszyński Konkurs Skrzypcowy
Zofia Guzik   -  uczennica kl.6a OSM I° z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster – zajęła III miejsce w kategorii A
2014 Przemyśl-Krasiczyn
Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Muzycznej
Adrianna Siedlik   -  uczennica kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki – zajęła I miejsce (I kategoria)
2014 Wrocław
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Paweł Trojak   -  uczeń kl.4 SM II° z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki, mgr Małgorzaty Podstawskiej i mgr Sławomira Kokoszy – zajął II miejsce
2014 Limanowa
XVII Małopolski Konkurs Młodych Gitarzystów w Limanowej
Jakub Radłowski   -  uczeń 6a OSM I° z klasy gitary mgr Łukasza Chmiela – zajął II miejsce (w grupie III)
2014 Limanowa
XVII Małopolski Konkurs Młodych Gitarzystów w Limanowej
Konrad Kowal   -  uczeń kl.4b OSM I° z klasy gitary mgr Łukasza Chmiela – zajął II miejsce (w grupie II)
2014 Rzeszów
III Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Chopinowski
Robert Maciejowski   -  uczeń kl. III OSM II° z klasy fortepianu prof. dr hab. M. Herbowskiego – zajął I miejsce i otrzymał Nagrodę Specjalną w grupie III za najlepsze wykonanie walca
2014 Chełm
VI Festiwal Gitarowy „Gitara na Kresach”
Wiktor Molenda   -  uczeń kl.4 OSM II° z klasy gitary mgr Piotra Pociaska – otrzymał wyróżnienie
2014 Chełm
VI Festiwal Gitarowy „Gitara na Kresach”
Julia Żarnowska   -  uczennica kl.3 SM II° z klasy gitary mgr Piotra Pociaska – otrzymała wyróżnienie
2014 Chełm
VI Festiwal Gitarowy „Gitara na Kresach”
Martyna Basta   -  uczennica kl.5 OSM II° z klasy gitary mgr Piotra Pociaska – otrzymała nagrodę Grand Prix
2014 Skarżysko Kamienna
VI Międzynarodowy , XXXII Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną”
Adrianna Siedlik   -  uczennica kl.5 OSM I° z klasy fortepianu mgr Barbary Taraszki – otrzymała II nagrodę ( w grupie II)
2014 Jasło
IX Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz
Aleksandra Tadel   -  uczennica kl.5a SM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer – zajęła III miejsce w grupie I
2014 Jasło
IX Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz
Miłosz Marcinkiewicz   -  uczeń kl.5a OSM I° z klasy fortepianu mgr Anny Szajer – otrzymał wyróżnienie w grupie I
2014 Zamość
III Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych „Grajmy razem”
Duet fortepianowy w składzie:   -  Anna Chruściel kl.III OSM II° i Marian Michalski kl.III OSM II° – zajął II miejsce
2014 Jasło
IX Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz
Robert Maciejowski   -  uczeń kl.III OSM II° z klasy fortepianu prof. dr hab. M. Herbowskiego – otrzymał I nagrodę
2014 Kielce
III Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy
Zofia Guzik   -  uczennica kl. 6a OSM I° z klasy skrzypiec mgr Magdaleny Szuster – zajęła III miejsce
2014 Olkusz
I Olkuski Konkurs Perkusyjny „Młody Perkusista”
Szymon Pierzchała   -  uczeń kl.2a OSM I° z klasy perkusji mgr Wiktorii Chrobak-Mielec – otrzymał wyróżnienie
2014 Limanowa
VI Ogólnopolskie Spotkania Kontrabasowe w Mielcu
Artur Łukasik   -  uczeń kl. 2 OSM II° z klasy kontrabasu mgr Krzysztofa Krawczyka – zajął I miejsce ( kategoria II)
2014 Kraków
Ogólnopolski Konkurs „Młody Awangardzista”
Zespół dr Danuty Augustyn w składzie:   -  • Agnieszka Siedlik kl 2 OSM IIº • Dominika Cecot kl.6b OSM I° • Izabela Płachta kl. 6 SM I/6 – otrzymał III Nagrodę
2014 Limanowa
XVI Małopolski Konkurs Młodych Gitarzystów
Sławomir Brotaj   -  uczeń kl. 2a OSM I° z klasy gitary mgr Piotra Skwary – otrzymał III Nagrodę
2014 Krosno
VII Podkarpackie Spotkania Pianistyczne
Anna Chruściel   -  uczennica kl. 3 OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczki – zajęła II miejsce
2014 Krosno
VII Podkarpackie Spotkania Pianistyczne
Marian Michalski   -  uczeń kl. 3 OSM II° z klasy fortepianu mgr Jarosława Iwaneczki – zajął I miejsce
2014 Kielce
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Paweł Trojak   -  uczeń kl. 4 SM II° z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki – otrzymał Nagrodę Specjalną Wojewody Świętokrzyskiego
2014 Chrzanów
VI Spotkania Młodych Instrumentalistów
Patryk Pacocha   -  uczeń kl. 4b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak-Skóra – otrzymał wyróżnienie w grupie II
2014 Tuchów
XVII Małopolski Konkurs Pianistyczny
Michał Rybczyński   -  uczeń kl. 2b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak-Skóra – otrzymał wyróżnienie w grupie I
2014 Kraków
II Ogólnopolski Festiwal dla Najmłodszych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia „Brzdące Dźwiękiem Malujące”
Amelia Socha   -  uczeń kl. 1b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak-Skóra – zajęła III miejsce
2014 Katowice
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Paweł Trojak   -  uczeń kl. 1b OSM I° z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki, mgr Małgorzaty Podstawskiej i mgr Sławomira Kokoszy – zajął I miejsce
2014 Kraków
II Ogólnopolski Festiwal dla Najmłodszych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia „Brzdące Dźwiękiem Malujące”
Mateusz Ćwiokowski   -  uczeń kl. 1a OSM I° z klasy perkusji mgr Wiktorii Chrobak-Mielec – zajął III miejsce
2014 Nałęczów
XV Międzynarodowy Konkurs „Moje inspiracje muzyczne”
Michał Rybczyński   -  uczeń kl. 2b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak-Skóra – otrzymał I nagrodę (grupa I)
2014 Nałęczów
XV Międzynarodowy Konkurs „Moje inspiracje muzyczne”
Patryk Pacocha   -  uczeń kl. 4b OSM I° z klasy fortepianu mgr Katarzyny Leśniak-Skóra – otrzymał I nagrodę (grupa II)
2014 Szczecin
Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny „ MŁODE TALENTY ”
Miłosz Marcinkiewicz   -  uczeń kl. V OSM z klasy fortepianu mgr Anny Szajer zajął III miejsce
2014 Sierpc
II Ogólnopolski Konkurs Młodych Indywidualności Muzycznych im. Tadeusza Paciorkiewicza
Aleksandra Tadel   -  uczennica kl. V OSM z klasy fortepianu mgr Anny Szajer zajęłaII miejsce
2014 Wieliczka
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „ CZERWCOWE DŻWIĘKOBRANIE ”
Aleksandra Tadel   -  uczennica kl. V OSM z klasy fortepianu mgr Anny Szajer otrzymała wyróżnienie za utwór W. Rebikowa „Mignon Valse”
2014 Suwałki
Ogólnopolski Konkurs Wokalny
Paweł Trojak   -  uczeń z klasy śpiewu solowego dr Alicji Płonki otrzymał I Nagrodę oraz Nagrodę Specjalną dla Najlepszego Głosu Męskiego
2014 Białystok
XI Białostocki Festiwal Młodych Organistów
Katarzyna Sacha   -  uczennica klasy organów mgr Wiesława Kaczora zajęła III miejsce
2014 Kąśna Dolna
Ogólnopolski Festiwal - Tydzień Talentów
MIŁOSZ MARCINKIEWICZ (gr. młodsza) , ANNA MARIA CHRUŚCIEL (gr. starsza)   -  zostali uhonorowani dyplomami dla najbardziej obiecujących tarnowskich talentów
2014 Kraków
Test Sprawnościowy z Kształcenia Słuchu
JAKUB GAWEŁEK   -  uczeń kl. 3 OSM II° otrzymał wyróżnienie
2014 Poprad - Słowacja
VIII Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
KORNEL URIASZ– kl. 6b OSM I° z klasy akordeonu p. Pawła Kusiona   -  otrzymał wyróżnienie
2014 Poprad - Słowacja
VIII Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
JAKUB GRZYB – kl. 5a OSM I° z klasy akordeonu p. Pawła Kusiona   -  otrzymał wyróżnienie
2014 Kraków
Ogólnopolski Konkurs Czytania Nut Głosem
JOANNA BARWACZ – OSM II° kl. 3 z klasy p.Agnieszki Stańczyk   -  otrzymała wyróżnienie
2014 Dąbrowa Górnicza
I Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny „Tamburi Di Canto”
MATEUSZ ĆWIOKOWSKI – kl.2a z klasy perkusji p. Tomasza Bieleckiego   -  otrzymał wyróżnienie
2014 Warszawa
II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Leopolda Godowskiego
ROBERT MACIEJOWSKI - kl.4 OSM II° z klasy fortepianu p. M.Herbowskiego   -  zajął I miejsce
2014 Warszawa
III Ogólnopolski Turniej Wiolonczeli i Kontrabasu
ARTUR ŁUKASIK - kl.III OSM II° z klasy kontrabasu p.K.Krawczyka   -  zajął I miejsce (II kat.wiekowa)
2015 Warszawa
I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Od Bacha do Szymanowskiego”
ROBERT MACIEJOWSKI uczeń kl.4 OSM II° z klasy fortepianu p. M.Herbowskiego otrzymał III Nagrodę i Nagrodę Specjalną za najlepsze wykonanie utworu K.Szymanowskiego
2015 Sanok
VI Międzynarodowym Konkursie „Młody Wirtuoz”
W I grupie wiekowej nagrody zdobyli: Juliusz Łukasik (kl. 3a OSM I st.) otrzymał Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Barbara Taraszka,
Michał Rybczyński (kl. 3b OSM I st.) otrzymał Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Katarzyna Leśniak-Skóra,
Jakub Chrobak (kl. 3b OSM I st.) otrzymał Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Anna Szajer,
Martyna Sabat (kl. 4a OSM I st.) otrzymała Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Anna Szajer,
Gabriela Kurtyka (kl. 4b OSM I st.) otrzymała Dyplom Srebrnego Wirtuoza – nauczyciel p. Anna Ambrozik.
W II grupie wiekowej nagrody zdobyli:
Patryk Pacocha (kl. 5b OSM I st.) otrzymał Dyplom Srebrnego Wirtuoza – nauczyciel p. Katarzyna Leśniak-Skóra
Aleksandra Tadel (kl. 6 OSM I st.) otrzymała Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Anna Szajer
Miłosz Marcinkiewicz (kl. 6b OSM I st.) otrzymał Dyplom Złotego Wirtuoza – nauczyciel p. Anna Szajer.
2015 Starachowice
IV Starachowicki Konkurs Gitarowy
KACPER FOLTA uczeń kl.1 SM I°/6 z klasy gitary p. Łukasza Chmiela zajął II miejsce
2015 Starachowice
IV Starachowicki Konkurs Gitarowy
MIKOŁAJ SKÓRKA uczeń kl.1A OSM I° z klasy gitary p. Łukasza Chmiela zajął I miejsce
2015 Kraków
VIII Konkurs Pianistyczny Uczniów Szkół Muzycznych II°
ROBERT MACIEJOWSKI uczeń kl.4 OSM II° z klasy fortepianu p. M.Herbowskiego otrzymał I Nagrodę i Nagrodę Specjalną
2015 Jasło
X Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. S. Woytowicz
ROBERT MACIEJOWSKI uczeń kl. 4 OSM II st. w kl. fortepianu p.Mirosława Herbowskiego otrzymał GRAND PRIX i I – szą nagrodę
2015 Lubaczów
Lubaczowskie Impresje Muzyczne
Aleksandra Łabędź – uczennica kl. 2 – II miejsce w gr. II – nauczyciel p.Anna Szajer
2015 Lubaczów
Lubaczowskie Impresje Muzyczne
Juliusz Łukasik –uczeń kl. 3 – II miejsce w gr. III – nauczyciel p.Barbara Taraszka
2015 Lubaczów
Lubaczowskie Impresje Muzyczne
Maciej Waszczyszyn – uczeń kl. 2 – wyróżnienie w gr. II – nauczyciel p.Katarzyna Kumorek
2015 Jasło
X Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. S. Woytowicz
ROBERT MACIEJOWSKI uczeń kl. 4 OSM II st. w kl. fortepianu p.Mirosława Herbowskiego otrzymał GRAND PRIX i I – szą nagrodę
2015 Olsztyn
VII Ogólnopolski Konkurs Organowy
Dawid Nosal – uczeń kl. 3 SM I st.- II miejsce w gr. I- nauczyciel Elżbieta Maciejowska
2015 Olsztyn
VII Ogólnopolski Konkurs Organowy
Kinga Szalecka –uczennica kl. 3 OSM II st.- IV miejsce w gr. II- nauczyciel Wiesław Kaczor
2015 Olsztyn
VII Ogólnopolski Konkurs Organowy
Katarzyna Sacha-uczennica kl.4 SM II st. – wyróżnienie w gr. III-nauczyciel Wiesław Kaczor
2015 Olsztyn
VII Ogólnopolski Konkurs Organowy
Marcin Kucharczyk reprezentujący DSO z kl. II-II st. -IV miejsce w gr. III-nauczyciel Wiesław Kaczor.
2015 Wrocław
X Ogólnopolski "Łowiecki" Konkurs Miniatur Fortepianowych
PATRYK PACOCHA kl.5b OSM I° z klasy fortepianu Katarzyny Leśniak-Skóra otrzymał wyróżnienie
2015 Katowice
V Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy
ARTUR ŁUKASIK uczeń kl.III OSM II° z klasy kontrabasu p. Krzysztofa Krawczyka zajął I miejsce (Kategoria II)