Nauczyciele

Przedmioty ogólnokształcące:
Bogula Elżbieta – świetlica
Bryniak Kinga - edukacja wczesnoszkolna
Chodan Beata - edukacja wczesnoszkolna
Cieśla Danuta - matematyka
Cieślik Jerzy – język angielski
ks. Cyz Paweł – religia
Ćwiokowski Paweł – przyroda, biologia
Duc Zofia – język polski
Falkowska Marta – biblioteka, historia
Gawle-Pochmara Anna – język niemiecki
Grabczyńska Ewa – język angielski
Kiełbasa Grzegorz – wychowanie fizyczne
Kołpa Anna – pedagog
Kornaś Jolanta – edukacja wczesnoszkolna
Krajewska Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna
Krężel Anna – historia, wos,
Kuczek Teresa – wychowanie fizyczne
Kwiatkowska Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna
Mleczko Andrzej – geografia, historia
Nowak Alicja – świetlica
Ogrodnik Krystyna – matematyka
Osada Lidia – religia
Prokopowicz Iwona – biblioteka
Rybczyńska Paweł – plastyka, technika
Sowa Ewelina – język polski
Stasiowski Józef – podstawy przedsiębiorczości
Stolarska Angelina – świetlica
Szydłowska-Lisowska Celina – matematyka
Światłowska Jolanta – język polski
Wolańska Joanna – język angielski
Wylub Robert – chemia, fizyka, informatyka
Zeliaś Urszula - edukacja wczesnoszkolna
Zima –Ayinda Judyta – język polski
Żywiec Janusz – edukacja dla bezpieczeństwa

Przedmioty teoretyczne:
Cieślik Ewa – historia muzyki, literatura muzyczne, audycje muzyczne
Duras Joanna – kształcenie słuchu, chór,
Grzesiak-Iwaneczko Ewa – historia muzyki, formy muzyczne, literatura muzyczna, audycja muzyczne
Kajmowicz Beata – kształcenie słuchu, rytmika
Kania Krzysztof – harmonia, kształcenia słuchu, zasady muzyki
Kania Magdalena – harmonia, zasady muzyki
Korus Magdalena – kształcenie słuchu, rytmika
Kuzemko- Rausz Elżbieta - kształcenie słuchu, rytmika
Nawrocka Lidia – historia muzyki, formy muzyczne, literatura muzyczna, audycje muzyczne
Papiernik Rafał – kształcenie słuchu, zasady muzyki, harmonia
Sajdak Karolina – kształcenie słuchu, chór
Siedlik Anna – kształcenie słuchu, chór
Stańczyk Agnieszka – kształcenie słuchu, zespół wokalny,
Świerczek Ewa – audycje muzyczne, chór

Instrumenty
Ambrozik Anna – fortepian
Augustyn Danuta – skrzypce
Bartczyszyn Karolina – skrzypce
Bieda- Kapias Monika – wiolonczela
Bielecki Tomasz – perkusja
Bielecki Jacek – wiolonczela
Chmiel Łukasz – gitara
Chrobak Dominik – klarnet
Chrobak-Nowak Katarzyna – wiolonczela
Chwistek-Cisło Lucyna – gitara
Dobroszczyk Dariusz – fortepian jazzowy
Dołęga Joanna – saksofon
Drażnycia Andrij – flet
Duda Stanisław – śpiew solowy
Dyjak Joanna – altówka
Fiołek Tomasz – perkusja
Gizbert-Studnicka Bogumiła – klawesyn
Gmyrek Tadeusz – puzon
Górecka-Sikora Małgorzata – flet
Herbowski Mirosław – fortepian
Hryń Wiesława – fortepian
Huszczo Anna – fortepian
Iwaneczko Jarosław – fortepian
Jarosz Teresa – fortepian
Kaczor Wiesław – organy
Karaś Piotr – waltornia
Karyś Sylwia – flet
Kawa Alicja – gitara
Kierońska Angelina – skrzypce
Kita Piotr – saksofon
Kokosza Sławomir – fortepian
Kołodziejczyk Jan – skrzypce
Kołodziejczyk Elżbieta – fortepian
Komorowski Andrzej – klarnet
Kowalski Tomasz – akordeon
Krawczyk Krzysztof – kontrabas
Krawczyk Jan – perkusja
Krawiec Wojciech – fagot
Król Kazimierz – klarnet
Król Michał – saksofon, saksofon jazzowy
Krówka Dobrochna – fortepian
Krzemińska Renata – fortepian
Kumorek Katarzyna – fortepian
Kusion Wiesław – akordeon
Kusion Paweł – akordeon
Lechowicz Olena – fortepian
Leśniak –Skóra Katarzyna – fortepian
Lewandowska –Grzyb Danuta – fortepian
Lis Helena – flet
Maciejowska Elżbieta – organy
Maciejowski Janusz – fortepian
Malinowski Sylwester – perkusja
Michałek Bogumiła – fortepian
Musiał Zbigniew – skrzypce
Ostrowska Ewa – flet
Ożóg Tomasz - obój
Panocha Ewelina – fortepian
Pikusa Urszula – altówka
Pisera Konrad – trąbka
Płonka Alicja – śpiew solowy
Pociask Piotr – gitara, gitara jazzowa
Rojek Bartłomiej – perkusja jazzowa
Różański Waldemar – fortepian
Rychlik Marta – skrzypce
Sadowska Aleksandra – fortepian
Sałapa Wojciech – fortepian
Sikora Magdalena – wiolonczela
Skrok Lidia – fortepian
Smoliński Wacław – trąbka
Soboń Alicja – skrzypce
Stajuda Małgorzata – fortepian
Stasiak Joanna – wiolonczela
Strach Marzenna – fortepian
Szajer Anna – fortepian
Szlachta – Dowgiałło Izabela – skrzypce
Szuster Magdalena – skrzypce
Taraszka Barbara – fortepian
Warzecha Barbara – fortepian
Ważna –Pociask Joanna – flet
Wójtowicz Teresa – fortepian
Wrona Katarzyna – wiolonczela
Zębaty Monika - gitara