Prezentacje uczniów

Zapraszamy do wysłuchania fragmentów muzycznych , przybliżających specyfikę brzmienia instrumentów wszystkich specjalności naszej szkoły.

Niniejsze prezentacje wykonane są przez uczniów ZSM: szkoły I stopnia (szkoła podstawowa) i szkoły II stopnia (szkoła średnia).

Akordeon Kornel - szkoła II stopnia

Akordeony TRIO - część I - szkoła II stopnia

Akordeony TRIO - część II - szkoła II stopnia

Altówka Dominika - szkola II stopnia

Altówka Ola i Dominika - szkoła II stopnia

Fagot Weronika - część  I - szkola II stopnia

Fagot Weronika - część II - szkoła II stopnia

Flet Natalka - szkoła I st.

Flet Zuzanna - szkola II stopnia

Fortepian jazz Michał - szkoła II stopnia

Fortepian Juliusz - szkoła I st.

Fortepian Mikołaj - szkoła II stopnia

Fortepian Szymon - szkoła I st.

Fortepian  Michał i Mikołaj -  szkoła II stopnia

Fortepian Ola - szkoła II stopnia

Gitara - Kwartet - szkoła II stopnia

Gitara Kacper - szkoła I st.

Gitara Maksymilian - szkola II stopnia

Gitara Mikołaj - szkoła I st.

Gitara Sylwia - szkoła II stopnia

Gitara Trio - szkoła I st.

Klarnet Asia - szkoła I st.

Klarnet Gabriela - szkoła II stopnia

Klarnet Maciek - szkoła II stopnia

Klawesyn Julia - część I  -  szkoła II stopnia

Klawesyn Julia - część II - szkoła II stopnia

Kontrabas Artur - część I - szkola II stopnia

Kontrabas - część II - szkoła II stopnia

Obój Natalka - część II - szkoła II stopnia

Organy Jakub - część I - szkoła II stopnia

Organy Jakub - część II - szkoła II stopnia

Perkusja Jakub - szkoła II stopnia

Perkusja  jazz  Michał i Jakub - szkoła II stopnia

Puzon Agnieszka - szkoła I st.

Puzon Przemek - szkoła I st.

Saksofon jazz Robert - szkoła II stopnia

Saksofon Kacper - szkoła I st.

Saksofon Krzysztof - szkoła II stopnia

Saksofon Rafał - część I - szkoła II stopnia

Saksofon Rafał część II - szkoła II stopnia

Skrzypce Lena - szkoła II stopnia

Skrzypce Agnieszka - szkoła II stopnia

Skrzypce Duet Marysia i Lena - szkoła II stopnia

Trąbka Kacper -  część I -  szkoła II stopnia

Trąbka Kacper część II - szkoła II stopnia

Waltornia Eryk - szkoła I st.

Waltornia - szkoła II stopnia

Wiolonczela Daniel i Zosia - szkoła I st.

Wiolonczela Karolina - szkoła II stopnia