Konkurs Muzyki Rozrywkowej  i Koncert Jazzowy

8 i 9 maja miał miejsce organizowany po raz pierwszy w naszej szkole Konkurs Muzyki Rozrywkowej. Wydarzenie to  połączone było ze świętowaniem   Międzynarodowego Dnia Jazzu. Współorganizatorami  zdarzenia były: Zespół Szkół Muzycznych oraz Stowarzyszenie ArtContest, a koordynatorem  wszystkich zdarzeń w ramach święta jazzu  był Pan Piotr Pociask. Gościem specjalnym był Bernard Maseli, który poprowadził wykład oraz warsztaty dla uczniów i nauczycieli specjalności jazzowych oraz  uczestniczył w koncercie grając z uczestnikami konkursu, nauczycielami  oraz zespołem Big Contest Band.  Koncert odbył się w Biurze Wystaw Artystycznych i zgromadził sympatyków muzyki jazzowej. Publiczność gorąco oklaskiwała występ połączonych sił naszych  nauczycieli specjalności  jazzowych (Piotr Pociask, Dariusz Dobroszczyk, Michał Król, Dominik Mietła, Bartłomiej Rojek) oraz muzyków zespołu Big Contest Band.

Zdjęcia:Paweł Sroka  Tarnowska.pl

resized_4972_b resized_4966_b resized_4960_b resized_4958_b resized_4954_b resized_4950_b resized_4985_b resized_4980_b resized_4978_b resized_4975_b resized_4974_b