Osiągnięcie literackie Emilii Krzemińskiej, uczennicy kl. II OSM II st.

W marcu 2020 r. odbyła się II edycja Przeglądu Twórczości Młodych Poetów, organizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnowie. Zadaniem uczestników było napisanie trzech wierszy o dowolnej tematyce. W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Szymon Siedlik, Igor Baut, Zuzanna Woskowicz, Robert Radecki – uczniowie kl. 5 OSM I st., Monika Cisło i Maciej Walkowicz – uczniowie kl. 6 OSM I st. oraz Emilia Krzemińska, uczennica kl. II OSM II st., która zajęła II miejsce w konkursie.

Dodam, że w tegorocznej edycji Przeglądu Komisja Konkursowa, w składzie dr Eliza Krzyńska-Nawrocka, Zbigniew Mirosławski i Marek Czaja, oceniała 105 prac nadesłanych przez 35 autorów.

Zarówno laureatce, jak i pozostałym uczestnikom konkursu gratuluję talentu i wrażliwości poetyckiej.

Ewelina Sowa

resized_Dyplom